Modelářské letiště NESVAČILY

MODELÁŘSKÉ LETIŠTĚ NESVAČILY

English
version

Podzimní PŘEDVEĎ A PRODEJ

Sobota 9. října 2021

Uvítáme všechny:

  • Ty, kteří chtějí přes zimu zbrojit a tudíž potřebují takříkajíc vyprázdnit dílnu či hangár
  • Výrobce stavebnic, modelů, příslušenství, dovozce, modelářské obchodníky… Když vámi nabízený model pěkně předvedete v letu, zájemci se k vašemu stánku jen pohrnou!
  • Ty, kteří chtějí udělat tomu svému modeláři přes zimu radost - ať už pod stromečkem, nebo při jiné příležitosti.
  • Piloty, kteří se chtějí pochlubit zajímavým modelem
  • Příznivce modelářství, kteří se rádi potěší pohledem na hezké modely, létající v příjemném prostředí

K tomu všemu pochopitelně ještě patří potkávání starých i nových známých, občerstvení a především předvádění zajímavých modelů, to vše na svěžím dubnovém vzduchu.

Podmínky jsou pro všechny (prodávající i kupující) stejné:

Při příjezdu do areálu modelářského letišti uhradíte poplatek 50 Kč za osobu (děti do 150 cm mají vstup zdarma). Potom už jen vůz zaparkujete a vydáte se na první obchůzku. Nebo postavíte svůj přístřešek, stan či naaranžujete pojízdnou prodejnu a  začnete uzavírat první kontrakty. Prodávat je pochopitelně možné i přímo z automobilu, či jen tak - jediným omezením jsou hranice areálu modelářského letiště.

Nabízený sortiment není nijak omezen, pro zajištění bezpečnosti všech účastníků ovšem není možné předvádění RC automobilů (bez ohledu na kmitočet RC soupravy)

Ani pokud vás nic z nabídky neosloví (což je málo pravděpodobné), nemusíte odjet s prázdnou: Ve slosování, které se uskuteční v 11.30 hod., mají naději na pěkné ceny všichni, kdož uhradili účastnický poplatek.

Oficiální začátek akce je ve 10.00 hod., příjezd je možný od 8.30 hod. Letové ukázky začnou podle počasí. Ukončení záleží především na počasí a viditelnosti.

O historii